O skupině Czech Hands

Skupina se v rámci tří divizí, zaměřuje na historii, masáže a festival historie.

Divize historie byla založena v roce 2001 panem Alešem „dráteníkem“ Kulhánkem, v roce 2016 jsme rozšířily historické řemeslné dílny o pořádání celých historických akcí, a veškerého servisu s tím spojeným. V roce 2011 se uskutečnil první ročník festivalu historie „ Řemeslné Choltice“. V roce 2016 jsme otevřely divizi masáže, kde jsme reagovaly na poptávku našich klientů o tyto služby na jejich akce.

Free HTML5 Bootstrap Template

Naše divize

Free HTML5 Bootstrap Template

Historická řemesla a historické akce

 

Žijeme historií od antiky do roku 1945. Přivádíme historii k životu při různých příležitostech. Umíme akce od jednoho umělce či řemeslníka po tisíce. Nabízíme stylovou zábavu a procházku po historii. Naše témata jsou v rozpětí několika tisíc let. Umíme vytvořit skutečný svět, rekonstruujeme životní styl, kostýmy, chování a tradice určitého historického období. Nabízíme jedinečnou vzdělávací zkušenost, kde získáte znalosti a zážitek přímím pozorováním a interakcí, jako byste se ocitly v knize, nebo filmu. Umíme obnovovat události z historie s nejvyššími standardy pro náročné klienty.

Free HTML5 Bootstrap Template

Masáže pro jednotlivce, na Vaše akce, do kanceláře

 

Vše začalo několika poptávkami z řad našich klientů, kteří měli zájem o masáže na jimi pořádaných akcích, shodou okolností se k nám do týmu v té době přidala úžasná a zkušená masérka Šárka Beranová, vytvořily jsme tým, nastavily veškeré procesy a začaly službu nabízet klientům. Umíme masírovat jak klasicky na lehátku, tak i přes oblečení na speciální masérské židli, které naši klienti využívají na veletrzích, kongresech a sportovních turnajích, převážně golfu. Následně jsme začaly službu nabízet jako podporu pro zaměstnance ve společnostech, tedy v kancelářích. V tuto chvílí nabízíme i masáže u klientů doma v Pardubicích a Hradci Králové.

Free HTML5 Bootstrap Template

Festival historie "Řemeslné Choltice"

 

Na zámku ve východočeských Cholticích každý rok, druhý víkend v červnu, od roku 2011, vytvoříme skutečný svět, zrekonstruujeme životní styl, kostýmy, chování a tradice určitého historického období. Nabízíme jedinečnou vzdělávací zkušenost, kde získáte znalosti a zážitek přímím pozorováním a interakcí, jako byste se ocitly v knize, nebo filmu. Každý rok uvidíte jiné historické období nebo historickou událost. První republika, toto historické období na Vás bude čekat v ročníku 2018. Akce je vedena v duchu, poznání, zábava, historie.